Po zawodach spławikowych na Łowisku w Brzezinach

Niedziela, 28 kwietnia była dniem gdy członkowie Koła nr 3 "Metalowiec" w Nysie spotkali się nad zbiornikiem w Brzezinach, aby zmierzyć się z tutejszymi rybami.  20 członków naszego Koła,  starało się o złowienie jak największej ilości ryby. Łowiono głównie ryby małe plotki i  ukleje, poza jednym amurem 59 cm. Złowionym przez Edwarda Warchoła.  Ryby w niektórych miejscach brały lepiej a w niektórych gorzej, jak to często bywa.

Zawody wygrał kol. Edward Warchoł, zdobywając 2690 pkt przed Andrzejem Ryndakiem 850-pkt. Kolejne miejsca zajęli, Zygmunt Mazur 530-pkt, Tomasz Korniluk- 450 Iwona Grońska 390 pkt, Piotr Łodziński 360- pkt.

Wręczenie nagród przez komisję sędziowską w składzie  Józef Sowa, Leszek Mazur, oraz Michał Okniński, gorące kiełbaski z grilla kończyła  ten pogodny, lecz wietrzny wędkarski dzień. Do zobaczenia na następnych zawodach organizowanych przez nasze Koło tym razem na stawie Sekuta.12.05.24.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.