Spławikowe "Zakończenie Sezonu".

W minioną niedzielę zakończyliśmy tegoroczny cykl zawodów członków naszego Koła. Ostatnimi zawodami były spławikowe zawody rozegrane na Balatonie. Zapowiadano piękną ciepłą niedzielę i taka była. Tyle tylko, że dopiero po opadnięciu mgły. Do godziny jedenastej można było odnieść wrażenie, że to zawody zimowe - szron i mgła. Przynajmniej nie wiało i wszyscy mieli jednakowe warunki do łowienia. Wyż, słońce i wschodni wiatr od kilku dni nie napawały optymizmem. Wieści z ostatniego czasu z różnych łowisk tylko potwierdzały, że o brania w ostatnich dniach ciężko. I łatwo faktycznie nie było. Trzeba się było nieźle natrudzić, żeby osiągnąć jako taki wynik. Losy tegorocznego GP ważyły się do samego końca. Każdy z czołówki mógł wdrapać się wyżej. Każdy też mógł spaść. Ostateczne wyniki w sumie nie były złe. Podium to wyniki w granicach 3,5-5kg. I to zbudowane w zdecydowanej większości na niewielkiej płotce. Dziękujemy za udział w zawodach i rywalizację w jak zawsze koleżeńskiej atmosferze. Zwycięzcom gratulujemy! Podsumowanie całego cyklu GP naszego Koła pojawi się w kolejnym wpisie. Choć już teraz - gratulacje dla Bogdana! Po wielu trzecich i czwartych miejscach wreszcie znalazł się na najwyższym stopniu podium za 2024rok! Gratulacje!

P.S. Przypominamy, że w tym roku odbędą się co najmniej jeszcze jedne zawody członków naszego Koła. Na spinningowych zawodach spotykamy się na Przylasku Rusieckim nr.6. w niedzielę 03 listopada. Zbiórka o godz. 8.00.

Wyniki:

Im. Paweł Wróblewski - 5,010kg