ZAPROSZENIE na Mistrzostwa Okręgu PZW w Kielcach w wędkarstwie rzutowym.

na Mistrzostwa Okręgu PZW w Kielcach w wędkarstwie rzutowym.

Zarząd Okręgu PZW w Kielcach oraz Koło PZW w Busku-Zdroju i RWKS „Skish” Okręgu Kieleckiego PZW jako bezpośredni organizatorzy, zapraszają na Rzutowe Mistrzostwa Okręgu Kieleckiego Polskiego Związku Wędkarskiego, które odbędą się w dniu 4 lipca 2024 r. (czwartek) na stadionie MOSiR w Pińczowie przy ulicy Pałęki 26, 28-400 Pińczów. Zbiórka uczestników zawodów o godzinie 17.00. Przewidywane zakończenie zawodów – godzina 20.30.

Zawody zostaną rozegrane w kategoriach:

1. kadetów do 14 lat w 3-boju spinningowym.
  2. juniorów do 18 lat w 5-boju.
  3. juniorek do 18 lat w 5-boju.
  4. kobiet w 5-boju.
  5. mężczyzn w 5-boju.

Rozegrana będzie równie dodatkowo konkurencja nr 8 skish multi w kategorii kobiet i mężczyzn.

Zawodnicy nie dysponujący sprzętem rzutowym będą mogli skorzystać z zestawów przygotowanych przez organizatorów.

Prawo startu w zawodach mają reprezentanci kół i klubów okręgu kieleckiego PZW posiadający opłaconą składkę członkowską (opłata za wędkowanie nie jest wymagana).

Zgodnie z punktem 2.16. Zasad organizacji sportu wędkarskiego. Część 1, w mistrzostwach okręgu uczestniczą aktualni Mistrzowie Kół PZW oraz uprawnieni członkowie Kół i Klubów – członkowie Okręgu PZW w Kielcach, przy czym z uwagi na brak ustalenia przez OKS Okręgu PZW w Kielcach minimów uprawniających do startu w zawodach okręgowych (co może nastąpić na podstawie punktu II.2. Zasad organizacji sportu wędkarskiego. Część 12), możliwość startu w mistrzostwach okręgu PZW w Kielcach nie jest ograniczona koniecznością uzyskania minimum punktowego.

Zgłoszenia prosimy kierować do Zarządu Okręgu PZW w Kielcach lub na adres internetowy jkuza@wp.pl , w terminie do 2 lipca 2024 r.