Feederowe Mistrzostwa Koła Lin

Chorzewa, 18 i 25 sierpień 2024 r.

Powiadom znajomego:

W dniach 18 i 25 sierpnia br. na zbiorniku małym w Chorzewie odbyły się dwie tury zawodów o Mistrzostwo koła Lin w dyscyplinie feeder. Udział w zawodach wzięło 18 wędkarzy z naszego koła, którzy chcieli spróbować swych sił w wędkowaniu feederem (metoda, w której wskaźnikiem brań jest szczytówka).

Pogoda podczas zawodów dopisała było ciepło i słonecznie, ale w drugim dniu aż za ciepło 😊. Mimo panujących warunków, ryby niechętnie współpracowały, o czym świadczą wyniki. W pierwszym dniu zawodów tylko trzem wędkarzom udało się złowić ryb o łącznej wadze powyżej 10 kg. Natomiast w drugim dniu zawodów było już znacznie trudniej, gdyż rybki ewidentnie nie chciały współpracować. Wędkarze robili dosłownie wszystko, aby nie wyzerować i zarazem złowić ich jak najwięcej. Rywalizacja była zacięta, gdyż w ostatecznym rozrachunku o zajętym miejscu decydowała każda rybka, mała i duża 😊.

Ostatecznie po podliczeniu wyników z dwóch tur Mistrzem koła z 2 pkt sektorowymi został Mirosław Czajor

I wicemistrzem z 3 pkt sektorowymi i wagą 22925g został Grzegorz Stanek

II wicemistrzem z 3 pkt sektorowymi i wagą 18870g został Rafał Zaczkowski

IV miejsce z 6 pkt sektorowymi i wagą 13775g zajął Robert Rokicki

V miejsce z 6 pkt sektorowymi i wagą 13750g zajął Adrian Sygut

VI miejsce z 8 pkt sektorowymi i wagą 11305g zajął Jarosław Równicki

Jest nam niezmiernie miło, że udział w zawodach wzięło dwóch młodych adeptów wędkarstwa Maciej Jarząb i Tomasz Klamka. Serdecznie gratulujemy za podjętą walkę i wytrwałość.

Wyniki w zakładce sport.