Klasyfikacja zawodów z cyklu GPP w dyscyplinie spinningowej po 2 turach

  • 30 czerwca 2015, 11:40

  • 4 minuty czytania

  • PZW

Klasyfikacja zawodów z cyklu GPP w dyscyplinie spinningowej po 2 turach

Powiadom znajomego:

Spinningowa Klasyfikacja GPP 2015

San

Rożnów

l.p.

Imie i nazwisko

Klub/okręg

I tura

II tura

I tura

II tura

2015

Miejsce

1

LIPIŃSKI Andrzej

SMKS WROCŁAW Team Gunki

7

1

1

5

14

1

2

DYBCZAK Jan

WKS Kraków III Pirania Team

12

15

10

2

39

2

3

KONIECZNY Piotr

WKS Krosno I

10

2

12

17

41

3

4

LEŚNIK Andrzej

WKS ZORKA Jelenia Góra

17

11

12

6

46

4

5

WOJDYŁA Stanislaw

WKS Krosno II

2

5

13

27

47

5

6

DUER Tomasz

SAVAGEAR OKW Katowice III

14

22

2

10

48

6

7

MAZUR Sebastian

SAVAGEAR OKW Katowice I

1

3

6

38

48

6

8

KOZŁOWSKI Jarosław

KWS Kraków I - Fish Arrow Team

6

14

28

2

50

8

9

KOWALSKI Daniel

WKS KONGER TEAM Sulechów

4

15

24

8

51

9

10

PODKUL Tomasz

WKS Krosno II

5

9

25,5

16

55,5

10

11

SĘP Robert

WKS Krosno I

11

20

27

3

61

11

12

BAŁDA Piotr

WKS Krosno

18

8

26

12

64

12

13

PANAS Łukasz

SMKS WROCŁAW Team Gunki

7

4

33

20

64

12

14

PYSZYŃSKI Marek

WOKS SPINER Ostrów Maz.

15

36

8

5

64

12

15

WYSPIAŃSKI Józef

OKRĘG Wałbrzych

20

13

11

20

64

12

16

BUDZIŃSKI Artur

WKS Kraków III Pirania Team

14

17

15

21

67

16

17

BONDARENKO Paweł

Okręg Mazowiecki

15

34

16

3

68

17

18

JUNIK Daniel

SMKS Wrocław

12

4

41

13

70

18

19

ŻEJMO Maciej

KWS OKOŃ Olsztyn

21

28

3

18

70

18

20

CYGLER Hubert

WKS SZÓSTKA Warszawa

20

19

7

26

72

20

21

GOŚCINNY Arkadiusz

WWKS OKRĘG Toruń I

41

6

18

7

72

20

22

ROMAŃCZUK Marcin

SAVAGEAR OKW Katowice III

16

24

7

26

73

22

23

DOERING Łukasz

OKRĘG PZW Zielona Góra

32

1

29

13

75

23

24

TYSZKIEWICZ Sławomir

SAVAGEAR OKW Katowice III

23

20

11

23

77

24

25

KIPER Tomasz

WKS KRAKÓW II Fish Point-Rage

39

16

8

15

78

25

26

MULARSKI Marcin

KW SZCZUPAK Rogalinek

31

18

29

1

79

26

27

MIERNIK Wojciech

KWS LORBAS Mokotów

27

13

23

17

80

27

28

ANTOŃCZYK Maciej

KWS BIELSKO-BIAŁA Południe

35

7

17

23

82

28

29

TROŚCIANKO Mariusz

WKS SPINNER Szczecin I

33

2

19

28

82

28

30

WOWRA Dariusz

SAVAGEAR OKW Katowice

27

27

27

1

82

28

31

JANIGA Sebastian

KWS Kraków I - Fish Arrow Team

8

32

4

40

84

31

32

OCHALIK Antoni

PODKARPACKI WKS Rzeszów

2

6

39

37

84

31

33

RYCHLIK Jakub

OKRĘG Wałbrzych

26

3

9

47

85

33

34

PANAK Janusz

WKS KONGER TEAM Sulechów

5

35

17

31

88

34

35

PATOKA Sebastian

KWS BIELSKO-BIAŁA Południe

11

50

20

7

88

34

36

PRZYBYLSKI Sławomir

KWS OKOŃ Olsztyn II

18

25

14

31

88

34

37

ZGNILEC Dariusz

WKW RACZEK Zamość

22

12

23

34

91

37

38

KRZYSZCZYK Wojciech

SAVAGEAR OKW Katowice I

24

22

9

38

93

38

39

ZABOROWSKI Józef

WKS WISŁA Włocławek

10

32

38

14

94

39

40

STASIAK Piotr

OWKS Legnica

30

5

42

18

95

40

41

LEWANDOWSKI Adam

GKWS NEPTUN Gdańsk I

39

7

40

10

96

41

42

TARNOWSKI Michał

WKS SPINNER Szczecin I

6

27

36

28

97

42

43

KWIATKOWSKI Marek

KWS LORBAS Mokotów

30

30

3

35

98

43

44

LITWIŃSKI Rajmund

MISTRALL FISHING TEAM W-wa

1

25

43

30

99

44

45

ODOLECKI Grzegorz

WKS SPOON Puławy

28

23

14

36

101

45

46

SKOWROŃSKI Marian

OPZW Bydgoszcz

43

21

6

31

101

45

47

WOJTKOWSKI Andrzej

SMKS WROCŁAW

42

43

5

12

102

47

48

ANTKOWIAK Bogdan

WKS NURT Książ Wlkp.

3

50

44

6

103

48

49

KUBASIEWICZ Sławomir

EKS ELSPIN-MILEX Elbląg

25

16

38

24

103

48

50

ZARDZEWIAŁY Łukasz

SMKS OKOŃ Żuławy

9

18

47

29

103

48

51

CZAJKOWSKI Sławomir

NADNOTECKI KS PZW Piła

35,5

23

2

44

104,5

51

52

PIECUCH Paweł

WKS Chełm

19

50

28

8

105

52

53

WOJTYSEK Mateusz

WKS SPINER CZęstochowa

17

11

34

43

105

52

54

BYRA Marek

GKWS NEPTUN Gdańsk II

9

29

21

47

106

54

55

FLAMMER Rafał

WKS KRAKÓW II Fish Point-Rage

3

45

16

42

106

54

56

TOMCZYK Paweł

PKD ZEGRZE Południowe

16

26

37

27

106

54

57

JANIK Wojciech

WKS SYRENKA Turawa I

37

21

5

45

108

57

58

SZANTAR Jacek

WKS KORMORAN Bogatynia

33

10

24

41

108

57

59

DYMITRZAK Bogusław

SKS SUM Rybna

50

10

10

39

109

59

60

KATA Przemysław

KWS OKOŃ Olsztyn II

42

50

14

4

110

60

61

TOSIAK Tomasz

Okręg Mazowiecki

4

42

35

29

110

60

62

BRODZINSKI Andrzej

NADNOTECKI KS PZW Piła

25

50

32

4

111

62

63

JANKOWSKI Andrzej

WKS SUM Ostrowiec Św.

29

38

33

11

111

62

64

KŁOBUT Michał

WKS SYRENKA Turawa II

38

24

15

36

113

64

65

OKOŃ Mateusz

OWKS Legnica

28

19

45

21

113

64

66

OLMA Roman

SMKS Wrocław

37

14

37

25

113

64

67

TYSZKIEWICZ Remigiusz

WKS SIÓDEMKA Warszawa

50

12

30

22

114

67

68

ŻERKOWSKI Paweł

WWKS OKRĘG Toruń II

31

35

3

49

118

68

69

BĄCIK Artur

SPINER Szczecin

35,5

17

47

19

118,5

69

70

BIERNACKI Zbigniew

WKS ORKA Pruszków

45

26

4

46

121

70

71

RYBACZUK Grzegorz

WKS KORMORAN Bogatynia

24

9

48

40

121

70

72

PIOTROWSKI Piotr

WKS ORKA Pruszków

40

44

22

16

122

72

73

GŁÓD Ryszard

ORWKS WISŁA Radom

50

41

21

11

123

73

74

DZIWIŃSKI Wojciech

WKS SPINER CZęstochowa

19

37

25,5

42

123,5

74

75

JAWORSKI Sławomir

WWKS OKRĘG Toruń II

23

46

22

33

124

75

76

ZARĘBSKI Grzegorz

WKS KORMORAN Bogatynia "ILLEX"

50

8

41

25

124

75

77

BARCZAK Bartłomiej

WKS OKRĘG Przemyśl

29

33

18

45

125

77

78

PIASECKI Krzysztof

PKD ZEGRZE Południowe

13

50

31

32

126

78

79

MIŁKOWSKI Roman

GKWS NEPTUN Gdańsk II

40

29

25

35

129

79

80

KACPRZAK Krzysztof

WWKS OKRĘG Toruń I

46

50

31

9

136

80

81

LEDZIŃSKI Robert

WKS SIEDEMNASTKA Piaseczno

50

48

30

9

137

81

82

JEDLIŃSKI Przemysław

KARKONOSKI KW Jelenia Góra

22

33

44

39

138

82

83

FILIPIAK Roman

KW WARTA SPIN Poznań

50

30

40

19

139

83

84

GORZELSKI Bogdan

PKS BARWENA Białystok

47

50

19

24

140

84

85

NOGAJ Adam

WKS SPINER Częstochowa

13

47

48

33

141

85

86

SOBISIAK Piotr

WKS WARTA SPIN Poznań

8

50

49

34

141

85

87

MIERNIK Maciej

SUM Ostrowiec Św.

50

50

20

22

142

87

88

ŻÓRAWSKI Krzysztof

KWS WZDRĘGA Kluczbork

21

28

49

44

142

87

89

KWIECIEŃ Ernest

WKS SPINNER Szczecin II

38

50

43

14

145

89

90

BABICZ Bolesław

KWS BIELSKO-BIAŁA Południe

50

39

46

15

150

90

91

BULARZ Józef

WKS OKRĘG Przemyśl

43

31

42

36

152

91

92

DOMALEWSKI Leszek

GKWS NEPTUN Gdańsk I

41

50

34

30

155

92

93

DWORAK Dariusz

WKS SYRENKA Turawa II

32

50

36

37

155

92

94

MALICKI Piotr

OPZW Bydgoszcz

26

34

50

50

160

94

95

BIERNATOWSKI Piotr

KWS OKOŃ Olsztyn I

34

50

45

32

161

95

96

PAJĄK Grzegorz

ORKWS WISŁA Radom

36

50

35

48

169

96

97

GRZYBEK Mirosław

WKS ZORKA Jelenia Góra

50

31

49

43

173

97

98

LUPA Józef

OKRĘG Mazowiecki

34

40

50

50

174

98

99

DOMAŃSKI Piotr

WKS SYRENKA Turawa I

44

50

46

49

189

99

100

KARCZEWSKI Dariusz

WKS Wzdręga Kluczbork

51

51

42

48

192

100