Powiadom znajomego:

przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu

dla celów wędkarskich.

1. Właścicielem zbiornika jest Okręg PZW w Przemyślu, a administratorem Zarząd

Miejskiego Koła PZW „JAZ” w Przeworsku.

1. Uprawnionymi do wędkowania na zbiornikach są członkowie Okręgu PZW w Przemyślu posiadający kartę wędkarską, opłaconą aktualną składkę członkowską PZW, składkę na ochronę i zagospodarowanie wód na dany rok i zezwolenie uprawnionego do rybactwa na amatorski połów ryb wędką (dotyczy również porozumienia z Okręgiem Krosno).

Uprawnionymi do wędkowania na zbiornikach są również posiadacze 1, 3 i 7 dniowych zezwoleń, uprawnieni niezrzeszeni i obcokrajowcy.

1. Uprawniony do wędkowania na zbiornikach może dokonywać połowów zgodnie z aktualnym Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW, „Zasadami połowu ryb na zbiornikach” ujętymi w Zezwoleniu Uprawnionego do Rybactwa oraz indywidualnymi Regulaminami Łowisk.

1. Łowisko jest całoroczne i całodobowe.

1. Na łowisku zabrania się:

- kąpieli, brodzenia i korzystania ze sprzętu pływającego oraz biwakowania,

-palenia ognisk, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych,

-zaśmiecania łowiska – „To co przyniosłeś – zabierz ze sobą”

-spinningowania

1. Po zarybieniach obowiązuje całkowity zakaz połowu ryb, ogłaszany każdorazowo.

1. Wejście na lód na wszystkich wodach użytkowanych przez Okręg przemyski odbywa się wyłącznie na własne ryzyko wędkującego, zgodnie z obowiązującymi przepisami ujętymi w aktualnym RAPRyb. PZW.

2. Aktualne limity połowowe znajdują się w Zezwoleniu do wędkowania na dany rok oraz na tablicach informacyjnych na zbiorniku

Niniejszy regulamin obowiązuje od 01.01.2017 roku i anuluje wszelkie dotychczasowe regulaminy

Powiadom znajomego:

Łowisko na mapie

Wielkość łowiska

Kup zezwolenie na połów ryb

W ofercie zezwolenie okresowe i całoroczne
Kup zezwolenie